Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shpërthimi i frikshëm në karburant, një i plagosur me plagë të shumta

Nga Klodiana 0

Detaje të reja kanë dalë nga shpërthimi në autostradën Lezhë-Laç, nga ku kanë mbetur të plagosur 6 persona.

Burime nga QSUT bëjnë me dije se mbrëmë rreth mesnatës në Shërbimin e Djegie-Plastikës ka ardhur me urgjencë në gjendje të rëndë shëndetësore, me djegie 40% , pacienti me inicialet N. P, 40 vjeç.. Gjendja e tij shëndetësore sipas mjekëve të shërbimit të Djegie-Plastikës, paraqitet e stabilizuar.

Njëri nga punonjësit e barit, dëshmitar që pa shpërthimin ka treguar se si ndodhi ngjarja.

Sipas burimeve shpërthimi i depozites së gazit ka ndodhur 100 m larg karburantit dhe barit në kryqëzimin e Shënkollit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej