Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shpërthen bombola e gazit, plagoset 63 vjeçari

Nga Klodiana 0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ku një bombol gazi ka shpërthyer në një banesë në Korçë ku si pasojë ka plagë të rënda një shtetas 63-vjeçar.

Dyshohet se bombula ka shpërthyer aksidentalisht, ku për pasojë ka marrë djegie trupore 63 vjeçari, i cili është dërguar në spitalin e Korçës për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për të zbardhur rrethanat e ngjarjes.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej