Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shokon sërish Dako: Ne i mirëpresim personat e dënuar të kontribuojnë në fushatë

Nga Klodiana 0

Vazhdon të shokojë Vangjush Dako ku edhe sonte në Report Tv e ka cilësuar si një gjë krejt normale që të vijnë të japin kontributin e tyre për një parti edhe persona të dënuar.

Pas publikimit të këtyre e audio-përgjimeve nga “Bild”, Dako shprehet se e kanë përdorur si një formë, për të justifikuar vendimin e tyre drastik për të djegur mandatet.

“Këta janë njerëz që mendojnë që mund të japin edhe ata një kontribut që i shërben votës. Dhe shumë njerëz që janë në dyzim dhe vendosin në momentet e fundit edhe ai ndërmjetësi shkon dhe jep votën e vetë. Dhe ne politika na intereson kjo gjë. Ne e mirëpresim qoftë edhe njeriun e dënuar edhe njerëz që kanë pasur probleme me ligjin. Ka pasur edhe deputete që kanë shkuar edhe në burgje për të kërkuar votat”, tha Dako.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej