Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Sherr për sanduiçin me mish pule, qëllohet me thikë për vdekje 28-vjeçari në SHBA

Nga Ejona 0

Një sherr mes dy personave pranë njërës pikë të restoranteve Popeyes në Maryland ka rezultuar fatal për një 28 vjeçar.

Gjithçka nisi për mosrespektimin e rradhës teksa po porosisnin sanduiç me mish pule. Më pas konflikti ka degjeneruar në sherr fizik mes dy burrave, ndërsa në parkingun jashtë restorantit, 28-vjeçari u plagos me thikë.

Ai u dërgua me urgjencë në spital por një orë më pas u shpall i vdekur.

Sanduiçi me mish pule është porosia që kërkohet më shumë në zinxhirin e restoranteve Popeyes.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej