Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Sherr në një lokal në Gramsh, dy persona përfundojnë në spital

Nga Klodiana 0

Një konflikt ka ndodhur gjatë orëve të vona të natës në një lokal në qytetin e Gramshit. Mësohet se konflikti ka agravuar në dhunë mes dy personave, të cilët kane pasur njohje më herët me njëri – tjetrin.

Njëri prej tyre ka marrë lëndime në trup si pasojë e sherrit, ndërsa tjetri ka marrë shërbimin mjekësor në spital pasi ka qenë në gjendje të dehur.

Mësohet se njëri nga personat që është konfliktuar është pronari i lokalit, ku ka ndodhur ngjarja.

Sipas policisë konflikti thuhet se ka nisur për motive të dobëta. Ndërkaq, uniformat blu vijojnë hetimet për zbardhjen e ngjarjes.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej