Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Sherr me thika në Vlorë, plagoset një person

Nga Klodiana 0

Një sherr me thika ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në Vlorë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04.30 të mëngjesit, në rrugën Transballkanike, në rrethana që ende presin të sqarohen.

Mësohet se një person i lënduar me mjete prerëse është dërguar në spital dhe i është nënshtruar një ndërhyrjeje kirurgjikale. Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej