Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Sherr me thika mes të rinjve, plagoset 25-vjeçari në Tepelenë

Nga Klodiana 0

Një 25-vjeçar është plagosur me thikë në fshatin Hormovë të Tepelenës. A.S është plagosur pas një sherri me një tjetër person.

Ngjarja ka ndodhur para pak minutash ndërkohë që i plagosuri është dërguar me urgjencë drejt Spitalit Rajonal të Gjirokastrës nga ku po merr ndihmën mjekësore.

Policia e Gjirokastrës është vënë në kërkim të autorit i cili mendohet se është 27-vjeçari M.K.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej