Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shembet ndërtesa tek “Arena Kombëtare”, hapësira do të shërbejë për parkim

Nga Ejona 0

Një ndërtesë katër katëshe është shembur në Tiranë, para stadiumit “Arena Kombëtare”.

Ndërtesa ndodhet ekzaktësisht tek sheshi “Italia”, ndërsa është ndërtuar disa vite më parë. Shembja e ndërtesës vjen pak para hapjes së “Arenës Kombëtare”, në të cilën ndeshje pritet të zhvillohen në shtator.

Me shembjen e saj tashmë do të lirohet hapësira para stadiumit të ri, ku është planifikuar të shërbejë për parkim. Mësohet se shembja është bërë me anë të fadromave dhe jo me shpërthim të telekomanduar.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej