Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shehaj publikon skemën: Vjedhja e votave operacion i planifikuar i Ramës

Nga Klodiana 0

Ish-deputeti demokrat Agron Shehaj ka ilustruar me një skemë të gjitha përgjimet e Dibrës të nxjerra nga gazetari gjerman i “Bild” Peter Tiede.

Përmes një postimi në facebook, Shehaj ka vendosur në qendër Arben Keshin dhe më pas të gjithë të tjerët janë kapur në komunikim me të.

“Vjedhje e votave ka qenë një operacion i planifikuar dhe ekzekutuar në mënyrë të koordinuar nën drejtimin e Edi Ramës”, shkruan Shehaj.

  • foto galeri
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej