S’është barcaletë/ Kryebashkiaku milioner i PS: I thashë babës që për tërmetin të japë gjysmën e pensionit (film)

Duhet të lëçisni

Ja si e identifikon vogëlushja Edi Ramën… videoja bëhet virale (film)

Dy fëmijët më të famshëm të Instagramit, Deon Gjoni dhe Marge Pëllumbi qenë të ftuar në emisionin “ABC-ja e pasdites” të Ermal Peçit. Mes të...

Ora e rrallë e Ahmet Zogut

Nga Arben Llalla Në vitin 2002 Bashkia e Selanikut organizoi një panair të orëve të vjetra dhe të rralla. Në këtë panair ekspozoheshin orë dore,...

Ministri i jashtëm gjerman vetëizolohet, anëtari i stafit rezulton pozitiv me koronavirus

Ministri i Punëve të Jashtme në Gjermani, Heiko Mass është vetëizoluar pasi një anëtar i stafit të tij të sigurisë ka rezultuar pozitiv me...

Basha thumbon kryeministrin: Më parë dilte live në Facebook, tani është zhdukur pa lënë gjurmë

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka mbledhur në takim mjekët dhe ekspertët e shëndetësisë në selinë e PD për të folur për problematikat...

Nëse e njihni emrin e Mark Babanit, padyshim që jeni në listën e atyre personave që ndiqni mirë politikën, dhe e dini se ai u lakua për ligjin e dekriminalizimit, pasi u akuzua nga opozita që ka fshehur dënime të marra në Itali.

Për banorët që jetojnë pranë Vaut të Dejës, Babani është një nga biznesmenët më të kamur të zonës, me fitime që llogariten deri në miliona euro në vit.

E megjithatë, i prekur nga situata e tërmetit në vend, ai ka deklaruar se babai i tij të dhurojë gjysmën e pensionit.

Ndoshta kemi dëgjuar se bamirësia nuk është detyrim, dhe as nuk reklamohet, por këto rrëzohen të gjitha poshtë, teksa sheh vendosmërinë e Babanit, që ia doli me babanë e tij.

Vetë kryebashkiaku nga ana tjetër nuk ka bërë të ditur se sa ka qenë ndihma që ai ka dhënë në drejtim të qytetarëve, i rëndësishëm është pensioni i babait…

/Fax News/

Më shumë shkrime

Lër një përgjigje

Ju lutem lini komentin tuaj!
Ju lutem vendosni emrin këtu

E Freskët taze

Ja si e identifikon vogëlushja Edi Ramën… videoja bëhet virale (film)

Dy fëmijët më të famshëm të Instagramit, Deon Gjoni dhe Marge Pëllumbi qenë të ftuar në emisionin “ABC-ja e pasdites” të Ermal Peçit. Mes të...

Ora e rrallë e Ahmet Zogut

Nga Arben Llalla Në vitin 2002 Bashkia e Selanikut organizoi një panair të orëve të vjetra dhe të rralla. Në këtë panair ekspozoheshin orë dore,...

Ministri i jashtëm gjerman vetëizolohet, anëtari i stafit rezulton pozitiv me koronavirus

Ministri i Punëve të Jashtme në Gjermani, Heiko Mass është vetëizoluar pasi një anëtar i stafit të tij të sigurisë ka rezultuar pozitiv me...

Basha thumbon kryeministrin: Më parë dilte live në Facebook, tani është zhdukur pa lënë gjurmë

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka mbledhur në takim mjekët dhe ekspertët e shëndetësisë në selinë e PD për të folur për problematikat...

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit “padit” në Danimarkë kryeministrin Edi Rama, merr menjëherë përgjigje

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit thotë se ka kërkuar nga institucionet e shtetit danez të hetohen veprimet që çuan në shembjen e Teatrit Kombëtar. Ministrit...