Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Sarandë/ Përplaset nga makina, humb jetën 62 vjeçari

Nga Skenderi 0

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur në aksin rrugor Ura e Gajdarit – Krane  në qytetin e Sarandës.

Mësohet së viktima me inicialet D.Gj, 62 vjeç, po udhëtonte me motorçikletën e tij në momentin që është përplasur nga një automjet. Policia ka arrestuar drejtuesin e mjetit , Jeton Doda 30 vjeç, banues në Tiranë.

Ai me mjetin e tij tip Benz me targë TR 7316 U, ka përplasur pranë fshatin Vrion 62 vjeçarin që po udhëtonte me motorçikletë.

Viktima është dërguar me ungjencë në ambientet e Spitalit të Traumës në Tiranë, por fatkeqësisht nuk ka mundur që të mbijetojë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej