Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Sandër Lleshi në Lezhë përkrah të dënuarit për drogë (Foto)

Nga Klodiana 0

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshi, gjatë një vizite në qytetin e Lezhës ka patur pranë vetes një të dënuar për trafik droge.

Denoncimin e ka bërë një qytetar i cili i ka dërguar edhe foton në Facebook-un e ish kryeministrit Sali Berisha. Sipas tij, personi në foto quhet Altin Shtjefni dhe ka qenë i dënuar në Francë.

“Gjeneral Hashashi shoqërohet me trafikant droge! Lexoni denoncimin, mesazhin dhe shikoni foton e policit digjital“, shkruan Berisha.

“Përshëndetje Doktor. Sot ministri Lleshaj me të dënuarin për trafik droge në Francë. Altin Shtjefni quhet zotëria që kam qarkuar me të zezë”, shkruan qytetari.

Image

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej