Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Saimir Tahiri publikon foton: Gjyqi im më avash se breshka

Nga 27.al 0

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka publikuar një foto të një breshke në “Facebook”.

Me anë të fotos me breshkën, Tahiri tregon se ka 2 vjet që zgjatet një proces kundër tij, ndërsa politikanët e tjerë i janë shmangur drejtësisë me shtyrje.

Postimi i Saimir Tahirit:

Më avash se Breshka…

U shty përsëri, kësaj radhe se është gushti përpara, e gushti është pushim 😳😳😳

Një mal me politikanë i janë shmangur drejtësisë me shtyrje. Se kjo histori filloi me burra me mustaqe e përfundoi me burra me botox e flokëlyer.

Ndërsa unë kërkoj të mos shtyhet! Vetëm kaq! Drejtësi!

Kur kjo zvarritje ndodh me mua që kam mundësi të flas para mediave, vaj halli ç’ndodh me njerëzit që ulërasin për drejtësi e nuk dëgjohen.

P.S. Me gjithë respektin për breshkën…

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej