Rudina Dembacaj flet për lidhjen e re: Nuk di në do mundem dot që fëmijëve të Markut… (film)

Duhet të lëçisni

Gjendet një granatë pranë banesës së ish-komandantit të FNSH-së në Laprakë

Një granatë është gjendur pranë banesës së një ish-komandanti të FNSH-së në Laprakë. Granata është gjetur pranë murit të një banese në rrugën Dritan Hoxha...

Qëllohet me armë zjarri 32-vjeçari shqiptar në mes të Selanikut

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e Nikopolis, në Selanik. Bëhet me dije se rreth orës 19:00 një burrë iu...

Qendra Amerikane për Kontrollin e Sëmundjeve konfirmon: Koronavirusi mund të shpërndahet edhe nga ajri

Qendra Amerikane për Kontrollin e Sëmundjeve kanë pranuar për herë të parë që koronavirusi mund të shpërndahet edhe përmes ajrit. Më parë kjo agjenci kishte...

700 mijë euro kanabis nga Spanja në Greqi, shqiptari kapet kur po e dorëzonte

Një 63-vjeçar grek dhe një 29-vjeçar shqiptar u arrestuan dje në mesditë nga oficerët e policisë së Atikës, si anëtarë të një organizate kriminale...

Rudina Dembacaj ishte e ftuar këtë pasdite në emisionin “Rudina”, në Tv Klan, ku foli për divorcin me ish-bashkëshortin, por edhe lidhjen e re me Mark Frrokun. Në studio, Rudina tregoi se asaj nuk i pëlqen të fshihet dhe prandaj vendosi ta bënte publike edhe lidhjen e re.

Para një viti e gjysmë, gruaja e Mark Frrokut ndërroi jetë dhe ai është sot baba i tre fëmijëve, me të cilët Dembacaj tregon se tashmë janë një familje. Me fëmijët dhe prindërit e Markut, ajo ka një marrëdhënie shumë të mirë dhe ka arritur t’ju kthejë buzëqeshjen dhe harmoninë pas periudhës së vështirë që kanë kaluar.

“Ne tashmë jemi një familje. Fëmijët e Markut kanë humbur gjënë më të shtrenjtë, kanë humbur nënën. Unë nuk e di nëse do ia dal ndonjëherë të jem afër nënës me veprime, por që jam një shoqe shumë e mirë, jam që tani. Dhe më beso unë nuk kam zgjedhur jetën më të lehtë që mund të zgjidhte dikush. Unë kam zgjedhur të jetoj me dashuri në gjithë vështirësitë që ka. Nuk është e lehtë që fëmijë që i ka lënduar jeta dhe nuk është e lehtë që nënë, siç është nëna e Markut, edhe prindërit e Markut që kanë goxha zemër të lënduar, të arrish dhe t’u kthesh buzëqeshjen dhe harmoninë në shtëpi. Deri tani ia kam arritur mrekullisht mirë. Jam shumë krenare që sa herë u drejtohem fëmijëve të Markut mendoj si duhet t’i drejtohet dikush fëmijës tim”.

/tvklan.al

Më shumë shkrime

Lër një përgjigje

Ju lutem lini komentin tuaj!
Ju lutem vendosni emrin këtu

E Freskët taze

Gjendet një granatë pranë banesës së ish-komandantit të FNSH-së në Laprakë

Një granatë është gjendur pranë banesës së një ish-komandanti të FNSH-së në Laprakë. Granata është gjetur pranë murit të një banese në rrugën Dritan Hoxha...

Qëllohet me armë zjarri 32-vjeçari shqiptar në mes të Selanikut

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e Nikopolis, në Selanik. Bëhet me dije se rreth orës 19:00 një burrë iu...

Qendra Amerikane për Kontrollin e Sëmundjeve konfirmon: Koronavirusi mund të shpërndahet edhe nga ajri

Qendra Amerikane për Kontrollin e Sëmundjeve kanë pranuar për herë të parë që koronavirusi mund të shpërndahet edhe përmes ajrit. Më parë kjo agjenci kishte...

700 mijë euro kanabis nga Spanja në Greqi, shqiptari kapet kur po e dorëzonte

Një 63-vjeçar grek dhe një 29-vjeçar shqiptar u arrestuan dje në mesditë nga oficerët e policisë së Atikës, si anëtarë të një organizate kriminale...

Fillojeni që sot, 3 arsye pse vaji i peshkut është aleati më i mirë i shëndetit

Kapsulat e vajit të peshkut prodhohen nga vajrat dhe yndyra e nxjerrë nga peshqit, kryesisht nga salmoni, sardelet dhe skumbri. Këto vajra dhe yndyra...