Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rrëzohet Papa Francesku

Nga Media 0

Një incident i vogël është shënuar me Papa Franceskun.

Mediat italiane shkruajnë se ai është rrëzuar por është ngritur pa asnjë problem.

Lajmi bëhet i ditur nga drejtori i zyrës së shtypit në Vatikan, Greg Burke.

http://www.oranews.tv/article/rrezohet-papa-francesku

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej