Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rrëmbimi dhe vrasja e Jan Prengës, çfarë ka gjetur policia pranë resortit “Golden”

Nga 27.al 0

Policia vijon kërkimet për gjetjen e trupit të Jan Prengës, i cili u mor peng më 17 janar në Kamëz.  49 vjeçari humbi jetën për shkak të torturave, pasi u rrëmbye dhe do të dërgohej në resortin “Golden” në  periferi të Shijakut.

Bëhet me dije se më 31 janar policia ka gjetur pranë kompleksit një plastamas me njolla gjaku. Ndërkohë plastmasi i gjetur që shihni në foto është sekuestruar nën cilësinë e provave materiale dhe më pas është dërguar në laborator për t’u kryer analizat.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej