Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rrëfimi frymëzues/ Përlotet shkodrani që mundi Covid-19. Reagimi i mjekut të njohur që i shpëtoi jetën (film)

Nga Media 0

Ditën e sotme në studion televizive “ABC-ja e mëngjesit” në një lidhje të drejtpërdrejtë një nga të infektuarit me COVID-19, ka treguar si kishte fituar betejën me koronavirusin.
I infektuari nga Shkodra tashmë në gjendje shumë të mirë u përlot gjatë intervistës së tij duke thënë se ajo që kaloi ishtë një situatë tepër e vështirë.

Ai tha se kishte shumë simptoma si temperatura e lartë dhe vështirësi në frymëmarrje.
Ai falenderon të gjithë stafin mjekësor që u përkujdes për atë dhe shprehet se “do i jetë mirënjohës gjithë jetën bashkë me bashkëshorten e tij”.

Gjithashtu gjatë intervistës ndërhyri mjeku Tritan Kalo i cili e falenderoi Nexhipin bashkë me gruan e tij, pasi sipas tij ishin “një çift ideal, shumë bashkëpunues dhe mirënjohës me të gjithë stafin mjekesor”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej