Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rona vjen “Me lule t’bukura” (film)

Nga 27.al 0

Rona Nishliu ka “qëndisur” albumin e saj të ri me perla të muzikës shqiptare.

Pas suksesit me këngën “Mallëngjimi”, këngëtarja ka befasuar fansat me këngën “Me lule t’bukura”, duke i dhënë një tjetër dimension këngës dhe klipit.

Ndërsa qershia mbi tortë është se Rona është në pritje të ëmbël, ndaj dhe ne i urojmë shtatëzani të mbarë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej