Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

I riu në Tiranë ecte me  213 km/h: Shpejtoja se më priste shoqëria për të festuar në fundjavë (Film)

Nga Media 0

Shpejtoja se më pret shoqëria për të festuar në fundjavë”, kjo ka qenë përgjigjja e një të riu që është ndaluar nga policia, teksa ecte me shpejtësi tej normave të lejuara në rrugët e kryeqytetit.
Radarët në autostradën Tiranë-Durrës kanë kapur një drejtues mjeti me 213 km/h, por që nuk i ka ndaluar patrullës së policisë.
Audi V8 është ndaluar më pas nga policia në afërsi të sheshit “Shqiponja” në Tiranë. Në faqen e saj zyrtare në facebook, Policia e Shtetit i bën një apel qytetarëve: “Argëtohuni në fundjavë, por mos rrezikoni jetën tuaj dhe të përdorueseve të tjerë të rrugës.”
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej