Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rita Ora tëheq vëmëndjen e të gjithëve në Javën e Modës në Nju Jork

Nga Skenderi 0

Rita Ora shkëlqeu në Javën e Modës në Nju Jork mbrëmjen e së mëkurës.

Këngëtarja me origjinë shiptare dukej mahnitëse teksa mbërriti në shfaqjen e Tom Ford Vjeshtë –Dimër 2016.

Rita Ora  kishte veshur një fustan që i nxirrte në pah format e saj trupore perfekte. Ajo ka mahnitur të gjithë të pranishmit në këtë event.

380ad0fd00000578-0-image-m-23_1473297350511 380adaeb00000578-0-image-m-28_1473297781435 380adb9700000578-0-image-m-25_1473297596413

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej