Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rita Ora shpreh ndjenjat e vërteta për Liam Payne

Nga Klodiana 0

Që kur është bërë pjesë e skenës muzikore, Rita Ora është supozuar se ka qenë lidhur më disa meshkuj të njohur në mbarë botën siç janë, Bruno Mars, Rob Kardashian dhe Asap Rocky të cilët kanë deklaruar se kanë qenë të dashuruar me këngëtaren me origjinë shqiptare.

Së fundmi e kemi parë Rita Orën shpesh së bashku me Liam Payne, por këngetarja shqiptare hedhur poshtë hipotezat duke thënë se ajo dhe Liam janë thjesht miq dhe asgjë më tepër se kaq.
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej