Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rita Ora publikon super videoklipin e realizuar në Dubai (Film)

Nga Klodiana 0

Rita Ora ka publikuar videoklipin e këngës “New Look” të albumit “Phoenix”.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka vendosur që ky videoklip të realizohet në Dubai. Në video, Rita shihet e veçantë dhe si gjithmonë me shumë stil ndërsa shohim skena me garë makinash luksoze.

“New Look” është një ndër këngët e preferuara të fansave nga albumi.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej