Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rita Ora: Më pëlqejnë ushqimet Shqiptare

Nga Skenderi 0

Rita Ora ka pranuar edhe më herët që i pëlqen ushqimet tradicionale të shqiptarëve. Një gjë të tillë e ka konfirmuar  teksa ka ndarë një foto në profilin e saj në “Snapchat”.

Ndoshta nuk do t’ju besohet por, Rita Ora ha një mëngjes të bollshëm me vezë, fasule, salsiçe, proshutë dhe domate.

“E lumtur” ka qenë përshkrimi i Ritës në foton e postuar në rrjetin “Snapchat”.

image-12

Gjatë një interviste të përbashkët me reperin shqiptar, Action Bronson, Rita pati deklaruar se i pëlqejnë shumë pitet dhe flia që bëhet në Kosovë. Ajo gjithnjë e më shumë po e vërteton se është një shqiptare e vërtetë me zemër dhe stomak.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej