Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rita Ora mahnitëse në rrugët e New Yorkut

Nga Klodiana 0

Rita Ora, këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare është fotografuar teksa ecte nëpër rrugët e New Yorkut.

Veshur me një fustan të shkurtër aq sa për të dalluar format e saj të mira trupore, Ora duket mjaft sharmante dhe tërhëqëse.

Kështu këngëtarja si gjithmonë ka tërhequr vëmendjen e mediave rozë

37951AC800000578-0-image-a-68_1472150622353 37951AE400000578-0-image-a-62_1472150570609 379512ED00000578-0-image-a-66_1472150606682 3795127D00000578-0-image-m-69_1472150626595 3795129900000578-0-image-a-64_1472150587794 3795155400000578-0-image-a-54_1472150382197

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej