Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rita Ora, mahnitëse në mbrëmjen e “GQ”

Nga Xhafa 0

Rita Ora, këngëtarja me origjinë shqiptare ka marrë pjesë mbrëmjen e djeshme në një festë të organizuar nga revista “GQ” dhe “Warner Bros”. Ajo është shfaqur mahnitëse me veshjen e saj të zezë të kombinuar me të kuqe. Në këtë eveniment Rita shoqërohej nga motra e saj Elena Ora.

 

36058FCB00000578-0-image-a-111_1467841865728-636x356

3605BE1200000578-3677882-image-a-167_1467848319486

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej