Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rita Ora, kontratë e re me Warner Music/ Lamtumirë Jay Z

Nga Klodiana 0

Pas një beteje të gjatë ligjore me kompaninë Rock Nation, e cila është në drejtimin e këngëtarit Jay Z, Rita Ora ka arritur të ndërpresë kontratën e saj. “Marrëdhënia e tyre disa vjeçare ndërpritet”, shkruan Billboard.

Një burim ka konfirmuar për revistën amerikane se këngëtarja me origjinë shqiptare tashmë ka lidhur kontratë të re me kompaninë Warner Music, detajet e kontratës nuk janë bërë ende të ditura. Kjo tregon se këngëtarja është gati për albumin e ri.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej