Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rita Ora kalon natën në hotelin e Chris Martin

Nga Klodiana 0

Pasi ndoqi koncertin e Chris Martin në New Jeresy, këngëtarja shqiptare Rita Ora është parë të festojë në orët e vona bashkë me rokerin. Në fakt nisi si një festë normale, ashtu siç jemi mësuar të shohim gjithnjë këngëtaren, derisa mëngjesin tjetër 25-vjeçarja u pa të dalë nga hoteli ku qëndroi edhe Martin. Në fakt të gjithë filuam të bëheshim konfuz për ate që thuhet të ketë ndodhur mes dy këngetareve.

Kohët e fundit Rita është përfolur për një lidhje të mundshme me Lewis Hamilton por ende nuk është konfirmuar asgjë. Ndërsa sa i përkete karrierës artistike, krijuesja e hitit ‘I Will never Let you Down’, është duke punuar shumë për albumin e saj të ri. Kujtojmë se Rita nuk i përktë më labelit Roc Nation të JayZ, dhe nga gjyqi me reperin doli e fituar

Rita Ora ka firmosuar një kontratë me Atlantic Records, nga bashkepunimi me të cilët është shumë e kënaqur deri tani.

Edhe përse Jay Z e bëri emrin e Ritës të famshëm në të gjithë botën, marrëdhëniet e tyre u krisën që kur këngëtarja zbuloi se këngët hite Jay i dorëzonte fillimisht tek Rihanna, dhe nëse asaj nuk i pëlqenin atëherë ja sugjeronte Rita Orës.

36642EA000000578-0-image-a-42_1468868084084 366063B900000578-0-image-a-41_1468868078549-1 3660554900000578-0-image-a-39_1468868002196 article-0-1E2C650D00000578-438_634x581 chris-martin-rita-ora-radio-1s-big-weekend_4216397 chris-martin-rita-ora-radio-1s-big-weekend_4216407

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej