Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rita Ora e ftuara speciale e Princ Harry (foto)

Nga Klodiana 0

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ka qenë e ftuar në një koncert bamirësie i organizuar nga Princ Harry.

Rita Ora së bashku me nëna e saj, Vera Ora ka publikuar disa foto në Instagram nga takimi i saj shumë miqësor me Princ Harryn.

“E nderuar që mora pjesë në koncertin në Hampton Court Palace për të mbledhur para për nismën e Princ Harry, “African Aids Charity Sentebale.” Duke punuar për shëndetin mendor para dhe pas lindjes, me gra shtatzëna dhe fëmijë, ne gjetëm shumë gjëra për të folur,”-përfundon Rita Ora.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej