Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rita Ora i del në mbrojte Justin Bieber

Nga Klodiana 0

Justin Bieber vazhdon tëmos jetë i kujdesshëm me fansat e tij, sidomos pasi skandalit të fundit ku këngëtari gjakosi një fans në Barcelonë, duke e goditur me grusht.

Por Rita Ora nuk mendon kështu dhe ka dalë në mbrojtje të Justin Bieber. Rita tha se nuk është normale që dikush të të prekë fytyrën, dhe instinktivisht çdo njeri do të vetëmbrohej, ashtu siç Bieber bëri.

Kam përjetuar vetë momente tmerri. Në disa raste, fansat e tejkalojnë vijën e sigurisë dhe për një moment bëhet gjithçka shumë e frikshme. Mendoj se reagimi i Justin ishte shumë natyral, të gjithë do të vepronin njësoj”, tha Ora.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej