Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rita Ora, dedikim special për motrën e saj

Nga Klodiana 0

Rita Ora ka bërë një dedikim shumë të veçantë motrës së saj Elena Ora. Në ditën e saj të lindjes, Rita ka zgjedhur një fotografi të bërë kohë më parë, kur dy motrat ishin të vogla.

“Çfarë do të bëja unë pa ty? Vetëm Zoti e di. Ti je gjithçka për mua dhe arsyeja e kësaj që unë jam sot. Sa herë që më ke bërtitur, e di që e ke bërë se më do shumë. Kujtoj që mamaja na vishte rroba të ngjashme pasi unë do të qaja nëse nuk kisha të njëjtat rroba që ti kishe, por ti më jepje rrobat e tua, pasi kështu veprojnë motrat e mëdha. Ne kemi ndërtuar gjithçka bashkë dhe do vazhdojmë kështu. Jam shumë krenare për ty dhe për gjithçka që ke arritur deri tani. Gëzuar ditëlindjen motra”, shkruan artistja në postimin e saj në “Instagram”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej