Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rikthehen thirrjet “Rama ik!”. Ja ç’ndodhi në derby-n Partizani-Tirana (film)

Nga 27-shi 0

“Rama ik!” vijon të pushtojë stadiumet shqiptare. Kjo ndodhi në inaugurimin e “Air Albania Stadium” në sfidën Shqipëri-Francë, ndërkohë që më pas e njëjta gjë u përsërit në Korçë, në Shkodër dhe në Vlorë.

Por, thirrjet e revoltës nuk kanë munguar as në derby-n e sotëm, Partizani-Tirana.

/syri.net/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej