Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rezultatet e dobëta të Mançesterit, tifozët e Junajtidit marrin vendimin ekstrem!

Nga Klodiana 0

“Old Trafford” është një nga tempujt e futbollit, një stadium mitik që ka brenda tij shumë histori e pasion, lotë dhe hare, suksese dhe zhgënjime. Por në këto vitet e fundit, zhgënjimet kanë qenë të mëdha dhe tifozët e Junajtidit, të mësuar me donimin në ishull në tre dekadat e fundit, e kanë të vështirë ta pranojnë këtë realitet.

Siç raporton “Mirror”, mbështetësit e “Djajve të Kuq”, kanë vendosur të dezertojnë tërësisht takimin e radhës në shtëpi kundër Ulvërhemptonit. Një protestë e cila do të vihet në skenë më 1 shkurt, për t’i shfaqur ballazi drejtuesve qëndrimin e tyre për menaxhimin që po i bëhet Mançesterit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej