Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Revoltë në stadiumin e Shkodrës, tifozët: “Rama ik!”

Nga 27-shi 0

Situatë e tensionuar në stadiumin “Loro Boriçi” të Shkodrës.

Tifozët e Vllaznisë kanë protestuar në mënyrë të ashpër në sfidën kundër Laçit e vlefshme për javën e 19-të në Kategorinë Superiore.

Në minutën e 65’ arbitri ndërpret ndeshjen për shkak të situatës së tensionuar të tifozëve shkodranë që gjithashtu në kor brohorasin: “Rama Ik”, shkruan SYRI.net.

Gjithashtu siç mund ta shihni edhe në pamjet më poshtë, në fushë janë hedhur sende të forta edhe shishe uji në drejtim të arbitrit kryesor të ndeshjes.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej