Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Reperi shqiptar martohet në dhjetor, ja kush është vajza që i ka rrëmbyer zemrën MC Kreshës (foto)

Nga Ejona 0

Reperi mjaft i dashur për publikun shqiptar, MC Kresha do të kurorëzojë lidhjen e tij?

Këto dyshime ngrihen pasi burime mjaft të sigurta për Prive.al kanë arritur të mësojnë se reperi i njohur i “PINT” do të çojë lidhjen e tij disa mujore me Erzinën në një stad tjetër.

“Kresha është bashkë me Erzinën tash e një kohë dhe do të kurorëzojnë dashurinë në muajin Dhjetor. Madje, çifti e ka caktuar edhe datën për eventin”, thonë burimet.

Të njejtat burime të kanë zbuluar se kurorëzimi i dashurisë mes çiftit është planifikuar tejet privat dhe me një rreth të ngushtë.

Prive.al mëson se Erzina me banim në Kanada një vit më parë është kthyer në Kosovë me punë duke qenë menaxherja kryesore e brendit “Zara” pas një përvoje të dëshmuar menaxheriale përtej oqeanit.

Qëndrimi në Kosovë duket të ketë qenë koha kur çifti janë takuar për herë të parë për të nisur një lidhje e cila po shkon drejt kurorëzimit.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej