Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Regjistrohet një rast i ri me Covid 19, rritet numri i të infektuarve në Korçë

Nga Klodiana 0

Në Korçë këtë të martë një tjetër rast i ri është konfirmuar me koronavirus nga ministria e Shëndetsisë.

Deri më tani numri i personave të infektuar në këtë qytet ka shkuar në 15 dhe të gjithë rastet janë zinxhir i rasteve të mëparshme të konfirmuara me koronavirus.

Përmes burimeve jo zyrtare rezulton se rasti i ri është i biri i çiftit të moshua, që një ditë më parë është konfirmuar bashkëshortja e tij.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej