Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Reagon ish-drejtoresha e ZA Kamëz: Nuk më kanë shkarkuar, pres të emërohem në pozicion tjetër

Nga Ejona 0

Pas lajmit për shkarkimin e saj nga detyra ka reaguar ish-drejtoresha e Zyrës Arsimore të Kamzës, Ermioni Cekani.

Përmes prononcimi për Fax News, ish-drejtoresha është shprehur se nuk e kanë larguar nga puna por ka dghënë dorëheqjen nga posti që mbante, ndërsa ka shtuar se ditën e hënë pritet të emërohet në një pozicion tjetër.

“Nuk më kanë larguar nga puna. Në muajin mars kam dhënë dorëheqjen nga posti që kisha, dorëheqje e cila më është miratuar nga organet përgjegjëse. Ditën e hënë pres që të emërohem në një tjetër pozicion.”-është shprehur ndër të tjera ish-drejtoresha duke shtuar se sulmet ndaj saj janë personale.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej