Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rama njofton sërish izolim total të fundjavës: Nga nesër në orën 13:00 të gjithë në shtëpi

Nga Klodiana 0

Kryeministri Edi Rama njofton të gjithë qytetarët se edhe këtë fundjavë do të jenë në izolim total të fundjavës, për shkak të përhapjes së koronavirusit.

Përmes një postimi në “Facebook”, Rama shkruan se nga nesër në orën 13:00 deri të hënën në 05:00 të mëngjesit të gjithë do të qëndrojnë në shtëpi.

“NGA NESËR, E SHTUNË 13.00, DERI TË HËNËN 05.00, NJËSOJ SI FUNDJAVËN E SHKUAR, TË GJITHË NË SHTËPI”, shkruan Rama.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej