Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rama në FB: Check-up-i histori suksesi

Nga Ledion Peshtani 0

“Gur themeli i reformimit të shëndetësisë”

Një histori e mirëfilltë suksesi. Kështu e quan kryeministri Edi Rama koncesionin e check-up-it, në një postim të bërë në Facebbok dhe të shoqëruar me foto. “Check up-i ose Kontrolli Mjekësor Bazë falas, si gur themeli i reformimit dhe transformimit të shëndetësisë, është tanimë një histori e mirëfilltë suksesi. Mbi të dhënat e Check Up-it do të parandalohen shumë vdekje të parakohshme, shumë sëmundje të rënda dhe po ashtu shumë shpenzime të tepërta për buxhetet familjare dhe shërbimin shëndetësor shqiptar gjithashtu. #‎QenteLeTeLehinKarvaniEcenPerpara”, shkruan në FB kryeministri Edi  Rama.

cek up 3   cek up 1

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej