Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Qytetarët të ndërgjegjësuar për “shtetërrethimin”, ja disa nga sheshet e boshatisura (Foto)

Nga Klodiana 0

Pas orës 13.00 të kësaj fundjave pothuajse në kohë rekord të gjitha rrugët dhe sheshet e qyteteve në Shqipëri, janë boshatisur si nga qytetarët edhe nga automjetet.

Në rrugët dhe sheshet e qyteteve prej mesditës nuk lëviz më asnjë person duke respektuar kështu urdhrin që do të jetë në fuqi deri të hënën në orën 05:00.

Nga një vëzhgim i imtësishëm i bërë në disa qytete rezultoi se të gjitha rrugët janë të boshatisura dhe të gjithë janë mbyllur brenda si kurrë herë tjetër.

Korça

Berati

Elbasani

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej