Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Qeveria ndalon muzikën, Aurela Gaçe përgjigjet: Mbaje me…!

Nga 27-shi 0

Këngëtarja Aurela Gaçe nuk ka mundur të qëndrojë indiferente para udhërit të qeverisë që të ndalohet muzika pas orës 20.00 të mbrëmjes.

Ajo ka ndarë një foto të saj, ku në bluzë ka të shkruar një mesazh të thjeshtë: “Mbaje me shkumë”.

Po kështu, ajo kujdeset të shtojë se këto bluza nuk i ka për shitje, në mënyrë që të evitojë ndoshta taksat e Rilindjes.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej