Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Qëndrimi i gjatë në opozitë/ Glauk Konjufcën nuk e mban karrikja e pushtetit. Për pak rrëzohet me … përpjetë (film)

Nga 27-shi 0

Një moment i sikletshëm ndodhi gjatë ceremonisë së dorëzimit.

Karrikja e Konjufcës u dëmtua, teksa fliste kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli.

Momenti kur Glauk Konjufcën e lëshon ulësja, shikoni reagimin e tij qesharak 😀

Publiée par GazetaBlic sur Mardi 4 février 2020

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej