Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Qendra Sizmologjike Europiane-Mesdhetare: Shpresojmë që miqtë tanë në Shqipëri të qetësohen

Nga Klodiana 0

Pas tërmetit të 26 nëntorit, që shkaktoi 49 viktima, Shqipëria po kalon momente paniku ku qytetarët përjetojnë çdo ditë ankth për shkak të pasgoditjeve të shumta.

Qendra Sizmologjike Europiane-Mesdhetare ka reaguar duke thënë se paslëkundjet kanë mbetur të kufizuara, ndërsa shpresojnë që ato të bien.

“Ne shpresojmë që paslëkundjet do bien dhe që miqtë tanë në Shqipëri të qetësohen. Qëndroni të sigurt”, thuhet në njoftimin e Qendrës Sizmologjike Europiane, ndërsa ka publikuar edhe një grafik me intensitetin e tërmeteve.

Screenshot 6 14

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej