Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Qëlloi për vdekje me thikë gruan, arrestohet vrasësi shqiptar

Nga Klodiana 0

Ngjarja e rëndë ku një burrë shqiptar ka vrarë me thikë bashkëshorten e tij, në muajin qershor të këtij viti, raportohet se autoritetet kanë rënë në gjurmët e vrasësit.

Bëhet fjalë për 45-vjeçarin Fatos Xhepa, i cili është ndaluar tashmë nga policia. Ai qëlloi për vdekje bashkëshorten e tij, 35-vjeçaren Safie Xheta.

Kjo e fundit u gjet e pajetë në banesën e saj, më 17 qershor. Ditën e sotme, vrasësi shqiptar ka dalë para trupës gjykuese në Oxford, duke pranuar identitetin e tij.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej