Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Qardaku doli me COVID-19, testohen dhe dalin përgjigjet për lojtarët e Bylisit

Nga Klodiana 0

Pasi Eridon Qardaku ka dalë pozitiv në testin e parë për COVID-19,  pritet që futbollisti të kryejë edhe testin tjetër. Shkodrani shpreson që të ketë qenë e gabuar përgjigja e testit të parë, sikurse edhe pretendohet në klubin ballshiot.

Një ditë më parë, të gjithë lojtarët dhe stafi, sikurse edhe punëtorët e hotelit ku ata qëndrojnë në Ballsh, kanë bërë tamponët. Vetë Bylisi njofton se përgjigjet e të gjithëve kanë dalë negative dhe po mendojnë për ndeshjen me Tiranën.

“Analizat e bëra nga skuadra dhe stafi kanë rezultuar negative! Duke pritur që edhe testi i dytë i Qardakut të dalë përgjigje negative, me mendjen te Tirana dhe ndeshjet e radhës”, njofton klubi i Bylisit, ndërkohë që përballja me bardheblutë është programuar të zhvillohet prej orës 17:00.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej