Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Punime tek Nënstacioni “Tirana 1”, ja zonat që do të mbeten pa energji më 17 maj

Nga Klodiana 0

Operatori i Sistemit të Transmetimit ka njoftuar se për shkak të punimeve në nënstacionin “Tirana 1” në Zogun e Zi do të ketë shkëputje të energjisë me datë 17 maj.

Sipas OST energjia do të shkëputet nga ora 08:00 dëri në orën 16:00. Zonat që do të mbeten pa energji janë Pallati i Sportit “Asllan Rusi”, pallatet pranë karburant “Kastratit” tek Zogu i Zi, rruga “Artan Lenja”, pranë ish-fushës së Aviacionit, Lapraka, rrugët “Pandi Dardha”, “Mati Logoreci”, “Vangjel Noti” dhe zona rreth Spitalit Ushtarak.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej