Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Publikohen fotot nga dasma e Justin Bieber (Foto)

Nga Klodiana 0

Një javë më parë, Hailey dhe Justin Bieber u kurorëzuan në martesë me një dasmë që u organizua dhe u mbajt sekret. Paparacët arritën të kapnin shumë pak foto nga dita më e bukur e çiftit të cilët ishin kujdesur që ta shijonin në privatësi.

Por më në fund ditën e sotme Hailey Bieber ka ndarë me fansat fotot nga martesa duke i mahnitur të gjithë.

Hailey shfaqet e veshur me një fustan përrallor, në vellon e të cilit shkruhet: “Derisavdekja të na ndajë”. “E hëna e kaluar ishte dita më speciale e jetës time”, shkruan Hailey e cila duket shumë elegante me fustanin e bardhë.

View this post on Instagram

9.30.19 ❤️

A post shared by Hailey Rhode Bieber (@haileybieber) on

View this post on Instagram

Even thugz get married

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej