Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Publikimi i fotos së Santiago Malkos, Ardi Veliu çon për hetim 120 policë

Nga Ejona 0

Pas publikimit të fotos së Santiago Malkos, 120 efektivë policie janë çuar në hetim.

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu sqaron se ky veprim është ndërmarrë për 120 policët me akuzën se kanë ndihmuar gazetarët.

Policia e klasifikon sekret hetimor publikimin e fotos së Malkos në media.

Ndaj efektivëve do të nisë një hetim administrativ nga Drejtoria e Standardeve.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej