Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Pse ambasadorët e huaj po “mësyjnë” në zyrën e Lulzim Bashës?

Nga Media 0

Ambasadori i Bashkimit Europian, Luigi Soreca dhe ai i OSBE-së, Bernd Borchardt kanë kërkuar të bëjnë një takim me kreun e PD-së, Lulzim Basha.

Burime brenda selisë blu thonë që takimi ka në qendër të diskutimeve krizën politike në vend, protestat e studentëve dhe situatën gati në shpërthim.

Pas këtij takimi pritet një dalje publike nga selia blu e vetë Lulzim Bashës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej