Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Provokojnë grekët, djegin flamurin e Shqipërisë së madhe (film)

Nga Klodiana 0

“Hakmarrja greke” ndaj flamurit shqiptar vijon të përsëritet.

Së fundmi grekët kanë provokuar duke djegur një flamur të Shqipërisë së madhe, e më pas flamurin e UÇK-së.

Ismail Patrioti Shqiptar ka postuar në rrjetin social, facebook filmin, ku shihet qartë flamujt e djegur.

“Provokojnë fashistët grekë, djegin flamurin e Shqipërisë së madhe”, ka shkruar ai në përshkrimin e pamjeve.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej