Pritet një finale me surpriza/ “Arena Kombëtare” gati për finalen e madhe të Conference League (Foto)

0
90
“Arena Kombëtare” është gati për të pritur finalen e Conference League. Mbrëmjen e sotme Roma do të përballet me Feyenoord në finalen inauguruese të UEFA Europa Conference League në Arenën Kombëtare të Tiranës. Gjithçka është koordinuar me përfaqësues të UEFA-s për të pritur tifozët e e Romës dhe Feynord. Stadiumi “Arena Kombëtare” do të hyjë në histori duke pritur finalja e parë që zhvillohet në histori të UEFA Europa Conference League.